Оплата и доставка

Доставка Сертифікатів з понеділка по п”ятницю

За домовленістю у суботу та неділю

Вартість доставки не включена у вартість сертифікатів і оплачується додатково.

Вартість доставки по Львову :

У будні – 50грн. Доставка з 10 год до 20 год цього дня, при замовленні до 12 год.

У вихідні – 70грн. Доставка з 10 год до 20 год цього дня, при замовленні до 12 год.

По Україні доставка здійснюється Новою Поштою протягом трьох робочих днів.

Ви можете оплатити обрані подарункові сертифікати готівковими коштами в нашому офісі або кур'єру, карткою на сайті, через Privat24 або термінали самообслуговування Приватбанку.

Можлива оплата за безготівковим розрахунком по рахунку-фактурі (без ПДВ).

Ми здійснюємо доставку подарункових сертифікатів, в тому числі третій особі. Доставка здійснюється кур'єрами і Новою Поштою (до відділення або за адресою).

Замовлення на термінову доставку приймаються з понеділка по пятницю з 10:00 до 16:00. Доставка здійснюється в ці дні до 20:00. Ви можете узгодити з нашими менеджерами конкретний час доставки.

Повернення і обмін

Згідно Закону України Про права споживачів Ви маєте право повернути придбані подарункові сертифікати протягом 14 днів з моменту їх придбання. Для цього Вам треба звернутися з відповідною заявою в наш головний офіс. Повернення проводиться тільки особі, що придбала сертифікат, за паспортом і товарним чеком, за умови повернення сертифікату .

Грошові кошти, сплачені за послуги доставки не повертаються. Повернення грошових коштів здійснюється тим же способом, яким відбувалася оплата, протягом 7 днів.

Якщо, з вини нашої Компанії, Ви не зможете використовувати сертифікат і отримати бажану послугу в період його дії, ми безкоштовно обміняємо послугу на аналогічну за вартістю або продовжимо терміни отримання послуги.  

Відгуки
Відгуки