Драйв для двох (1 год)

Цей драйвовий заїзд на квадроциклах проходить через мальовничі пагорби  з найкрасивішими лісовими пейзажами нашого регіону. Різкі перепади рельєфу, великі, високі дерева на вашому шляху - задоволення та справжні живі емоції, які зроблять Ваші вихідні незабутніми.

1 Година
Дiя сертифiкату 2 мiсяцi
Не залежить від погоди
2 Особи в групі до 4 квадроциклів
Замовити дзвiнок
Купити

Прогулянка на квадроциклах для двох

Вибрати насправді чудовий подарунок для друга чи близької людини – справа нелегка. Говорять, що гроші – найкращий подарунок, бо людина може купити те, що їй дійсно потрібне. Але ми в «Квадропарк» з цим не погоджуємось, адже такий подарунок навряд чи запам’ятається на все життя, і покупка необхідних речей не викликає захоплення, здивування і радість. Ми впевнені, що найкращий подарунок – це неймовірні емоції, які залишаться в спогадах на все життя. Один із способів викликати їх – подарувати сертифікат на захопливу прогулянку на квадроциклах.

Що таке квадроцикл і як на ньому їздити?

Квадроцикл – це чотириколісний транспортний засіб, який легко вправляється з примхливою дорогою. Йому не страшні болота, піски чи сніги, він однаково добре рухається і на рівній дорозі і на рельєфному бездоріжжі. Так, це екстремальний туризм і, на перший погляд може здаватися, що пересуватись таким транспортом складно, але насправді квадроциклом дуже легко керувати. Перевага такого транспорту також полягає в тому, що він не залежить від погоди і здійснити поїздку ви можете і в дощ, і в спеку.

 

Чи можна подарувати такий сертифікат людині, яка раніше ніколи не їздила на квадроциклі?

Відсутність досвіду не є перешкодою для такого дозвілля. Більше того, ви можете керувати квадроциклом навіть якщо у вас немає водійського посвідчення, адже це дуже просто. Перед поїздкою інструктори «Квадропарку» обов’язково розкажуть про особливості водіння квадроцикла і, за потреби, навчать на ньому їздити.

 

Чи безпечні такі поїздки?

Ми піклуємося про те, щоб ви повернулися з катання на квадроциклах цілими і неушкодженими. Саме тому ми ретельно перевіряємо тур і його маршрути. В кожну поїздку з Вами відправляється інструктор, який достеменно знає шлях і має досвід таких поїздок. Також перед поїздкою кожному обов’язково надається на прокат необхідне спорядження і захист.

 

Що входить у вартість прогулянки?

  • оренда квадроциклів на 1 годину;
  • супровід інструктора;
  • прокат необхідного екіпірування.

 

Що необхідно для катання?

Компанія «Квадропарк» забезпечує вас більшістю речей, але ось що потрібно мати тому, хто планує покататися на квадроциклах:

  • Паспорт та ідентифікаційний код;
  • Мати зручний одяг і взуття;
  • Бути у тверезому стані;
  • Чітко дотримуватись інструкцій.

Чи можна подарувати такий сертифікат неповнолітньому?

Відповідно до правил прокату, до поїздки на квадроциклі допускаються діти, віком від 10-ти років, але обов’язково в супроводі дорослих.

Такі прогулянки на квадроциклах, адреналін і екстрим – один з найкращих способів провести час на природі у Львові.

Покататися на квадроциклах в «Квадропарку» – це чудовий активний відпочинок і розвага, яку Ви будете ще довго згадувати. Ми пропонуємо найбільш вигідні ціни на прокат квадроциклів неподалік від Львова.

Щоб замовити сертифікат на прогулянку на квадроциклах для двох Ви можете зателефонувати за номером +380676000772 , або ж заповнити форму замовлення на сайті.

Так виглядає подарунок!
present
Відгуки
Відгуки