Зима на квадроциклах

Побачити засніжені Карпати і померти ... від захвату!

Ви занудьгували взимку у Львові? Вам хочеться чогось неймовірного з ноткою екстриму і гострих відчуттів? Ласкаво просимо в зимові Карпатські гори верхи на квадроциклі! Скрипіння снігу під шинами, завмирання серця на поворотах і мурахи по шкірі від приголомшливих пейзажів - ось чого варто очікувати від зимових поїздок з КвадроПарк. Ми пропонуємо вам відчути спектр дивовижних емоцій за кермом наших квадроциклів. Рішення взяти напрокат квадроцикл і поїхати підкорювати вершини стане найбільш пам’ятною подією вашої зими.

Чи можна кататися на квадроциклі взимку?

Це питання цікавить не тільки новачків, а й тих, хто вже впевнено тримається за кермом і не раз піднімався в гори на «чотириколісному коні». Наша відповідь - можна, і навіть потрібно! Адже квадроцикл - позасезонний засіб пересування, він зручний як для поїздок по болотах і піску, так і по зимовому бездоріжжю. Тим більше, якщо працівники КвадроПарку заздалегідь подбали про підготовку всіх деталей до низьких температур і сніжних бар'єрів. Вам залишається тільки орендувати квадроцикл і вирушити навздогін за порцією драйву і гострих відчуттів.

Чи безпечно це?

Ми багато разів каталися взимку і говоримо: так!

Що потрібно для оренди квадроцикла?

Для початку - бажання! А далі - за списком:

  1. Оформити заявку в онлайн-формі на сайті КвадроПарку або зателефонувати, використовуючи контактний номер внизу сторінки.
  2. Перед поїздкою візьміть з собою паспорт і теплий одяг (під захисний костюм).
  3. Перед початком подорожі необхідно підписати договір, одягати спорядження, а також пройти інструктаж.

І - вперед!

Наші переваги:

Люди перебільшують, коли називають зиму найнуднішою порою року, адже яскравість і насиченість вашого часу визначаєте ви самі. Можна провести вихідні за переглядом серіалів, а можна вже сьогодні замовити в КвадроПарк приголомшливу подорож за кермом квадроцикла.

Відгуки
Відгуки