Пригоди біля Львова

Оренда квадроцикла: «ПРИГОДИ БІЛЯ ЛЬВОВА» на квадроциклі

Доля закинула Вас за щасливим випадком до Львова? Тоді не втрачаєте можливість випробувати відчуття швидкості й повної свободи під час екстремальних пригод на квадроциклі в межах маршруту «ПРИГОДИ БІЛЯ ЛЬВОВА».

Пам’ятаємо про безпеку на мото-всюдиході

Вже не терпиться вирушити в дорогу? Але все одно краще набратися терпіння й уважно послухати інструктора, який Вам поганого не порадить. Будь-який екстремальний спорт так чи інакше пов'язаний із ризиком. Тому важливо відповідально поставитися до підготовки до захоплюючого заїзду.

При оренді квадроциклів у «КВАДРОпарку» кожен клієнт гарантовано буде цілим та неушкодженим, за умови дотримання наступних правил:

Слухаючись нескладних порад можна отримати максимум позитивних емоцій від години-двох їзди по пересіченій місцевості.

Рідна стихія для чотириколісного «звіра»

Активний відпочинок у Львові без квадроцикла - це час, витрачений даремно. Але у Вас є quadropark.com, а це значить, що все ще попереду. Щоб Ви зрозуміли, що очікує під час прогулянки по бездоріжжю.

Для гібрида мотоцикла, джипа й трактора немає перешкод: ліс чи болото, горбиста місцевість або жодного натяку на дорогу – усе це саме те, чого потребує квадроцикл. Там де є прокладений шлях або навіть асфальт, все це не для мото-всюдихода, йому потрібні екстремальні відчуття, також, як і водієві.

Щоб випробувати гострі відчуття, зовсім не потрібно кудись спеціально їхати, все знаходиться в межах міста. Львівські екстремали називають цю територію в межах міста «малою Швейцарією». І дійсно, деяка схожість з цією країною є: гористі схили, мальовничі пейзажі й цілковите відчуття необжитої місцевості. У моменти таких прогулянок кожен, хто вирушить у пригоди на квадроциклі, зможе відчути себе підкорювачем або першовідкривачем нових земель.

Умови оренди квадроцикла

Організувати таке дозвілля нескладно, адже необхідно зробити лише наступне:

  1. Заходимо на сайт «КВАДРОпарку»;
  2. Відкриваємо форму онлайн-заяви;
  3. Вводимо свої дані для замовлення.

Можна зробити простіше - знайти наш контактний номер (він вказаний на сторінці) і зателефонувати. У голосовому режимі ми оперативно заповнимо заяву на екстремальну прогулянку в зручний для Вас час. При отриманні договору для заповнення і безпосередньо самого транспортного засобу необхідно мати паспорт. Все інше у Вас вже є!

Головне - позитивний настрій, дотримання правил, які оголошує інструктор, і не боятися підкорювати емоційні вершини. Тільки так можна подарувати собі найбільш незабутні емоції. Пізнавши їх одного разу, Ви неодмінно захочете повторити знову, і ми будемо тільки раді надати цю можливість.

Відгуки
Відгуки