Їдемо кататись в Карпати

Їдемо кататися на квадроциклах в Карпати: оренда квадроцикла

Потрібний прокат квадроциклу? Не проблема! Ми пропонуємо нові і безпечні квадроцикли за доступною ціною, які можна узяти в оренду.

Чому варто вибрати нас для оренди квадроциклу? Прокат квадроциклу у нас у Львові без прихованих націнок. До того ж, у нас чіткі ціни на оренду квадроциклу без додаткових витрат.

Якісне обслуговування. Оренда квадроциклу з цілодобовим обслуговуванням

Наша техніка проходить постійний ТО, тому вірогідність поломки менша.

Ми завжди намагаємося запропонувати більше, і тому пропонуємо цілодобове обслуговування. Так, серед послуг доступна оренда квадроциклу із справжнім цілодобовим обслуговуванням.

Найбільше ми хочемо, щоб ви були у безпеці і чудово провели час. З цієї причини наш автопарк складається з нових, безпечних і доглянутих транспортних засобів.

Квадроцикл, який використовується - BRP Outlander 400 max утилітарний

Як відбувається процес оренди?

Обмеження оренди:

У вартість входить:

Управління квадроциклу дуже схоже на управління автомобілем, тому не варто турбуватися про те, що ви не зможете ним управляти. Також наші безкоштовні системи GPS видалено визначать ваше місце розташування, щоб ми могли повернути вас в потрібне русло.

На нашому сайті ви можете

Ми маємо багаторічний досвід і надамо Вам усе необхідне: справний квадроцикл, повну страховку і ввічливе обслуговування.

Відгуки
Відгуки